FAQs Complain Problems

Staff

Photo Name Designation Section Email Phone
Mr. Krishna Prashad Jaisi Executive Officer 9851250016
Mr. Santa Basnet Information Officer Planning Section 9841936963
श्री सत्यनारायण लाखे इन्जिनियर
श्री शारदा पन्थी मरासिनि आ. ले. पा. अधिकृत ९८४१२९७६०१
श्री सुजन प्रसाई लेखा अधिकृत लेखा शाखा
श्री सिताराम कार्की इन्जिनियर प्राबिधिक शाखा ९८४१६४४३०२
श्री रुपा महर्जन इन्जिनियर नक्शा शाखा ९८४१५०७९२५
श्री दिपक कुमार यादव इन्जिनियर नक्शा शाखा ९८१८१७०९९२
श्री सुनिल श्रेष्ठ इन्जिनियर sunilstha80@gmail.com ९८४१८०९९३५
श्री अनिता बोहोरा इन्जिनियर बाताबरण शाखा
Mr. Nischal Maharjan IT Officer IT Department ito.godawarimun@gmail.com 9849405929
श्री श्रीकण्ठ घिमिरे अधिकृत उद्योग तथा सहकारी ९८४१३७५३६५
श्री देव प्रसाद श्रेष्ठ अधिकृत प्रशासन तथा योजना ९८५१११७८६५
श्री दुर्गाधन सुनवर अधिकृत रोजगार संयोजक ९८४१०७३३६१
श्री साहिला तामाङ ना.सु नगरप्रमुखको स्वकीय सचिवालय tamangshahila@gmail.com ९८५१२१८५९४
श्री राम आचार्य ना.सु राजस्व शाखा ९८५१०४७९९४
श्री सन्त बहादुर देशार ना.सु प्रशासन शाखा ९८४१५०५२६३
श्री राधिका घिमिरे आचार्य ना.सु जिन्सी शाखा ९८६१७०५२३७
श्री भीमबहादुर तामांग ना.सु योजना शाखा tamangbhim576@gmail.com ९८६१५१९९७०
श्री सुरेश कार्की सव.इन्जिनियर प्राबिधिक शाखा ९८४१२५२८४६
श्री प्रदिपध्वज कार्की सव.इन्जिनियर प्राबिधिक शाखा ९८४९२७७३८८
श्री उमेश कुमार पौडेल सव.इन्जिनियर ९८४१०२६८४४
श्री किशोर कुमार मोक्तान सव.इन्जिनियर ९८५११४०१९९
श्री प्रयत्न महत सव.इन्जिनियर ९८६०५६२९३२
श्री नेब बुढाथोकी सव.इन्जिनियर ९८५१२२५४७८
श्री शारदा केसी ना.सु पन्जिकरण शाखा ९८४१२९९७५३
श्री तारादेवी दुलाल ना.सु ९८४९५११३२५
श्री सिद्धि महर्जन सव. ओभरसियर प्राबिधिक शाखा ९८४९१३२५९४
श्री शारदा बस्नेत असिष्टेन्ट सब इन्जिनियर प्राबिधिक शाखा ९८४३७५५११८
श्री तिल बहादुर थापा सव. ओभरसियर प्राबिधिक शाखा
श्री ओम प्रकाश जोशी अमिन प्राबिधिक शाखा ९८५११८३७९६
श्री सुनिता के सि खरिदार योजना शाखा kcsunita912@gmail.com 9841740532
श्री कमला थापा खरिदार राजस्व शाखा ९८५१२३९३३९
श्री मिना सिल्वाल खरिदार राजस्व शाखा ९८६१६१८८९१
शोभा बज्राचार्य खरिदार आर्थिक प्रशासन शाखा ९८४१९७३४८७
श्री मोहनश्याम महर्जन खरिदार जिन्सी शाखा maharjan211925@gmail.com ९८५१०७६९९४
श्री तेजुनाथ खरिदार दर्ता चलानी शाखा ९८४०२५५४५६
श्री ज्योति कुमार महर्जन खरिदार नगरप्रमुखको स्वकीय सचिवालय ९८०१०१०१८४
श्री सुरेश चालिसे खरिदार नगरउपप्रमुखको स्वकीय सचिवालय ९८४११७४०८७
श्री जिना श्रेष्ठ इन्जिनियर पुनः निर्माण प्राधिकरण ९८४१५०८८९०
श्री मधुराम के. सि. अधिकृत जनस्वास्थ शाखा ९८४१५८२९२५
श्री सिता गुरुङ अधिकृत महिला तथा बालबालिका विकास शाखा
श्री नारायणकाजी कासीछवा अधिकृत शिक्षा शाखा ९८४१३०००६९
श्री कल्पना थापा अधिकृत कृषि शाखा
श्री मणिराम अधिकारी अधिकृत पशु शाखा ९८४१६९९२९७
श्री हरिकृष्ण विस्ट वडा सचिब वडा नम्बर १ ९८४१३५९३११
श्री जयराम सिलवाल वडा सचिब वडा नम्बर २ ९८४१६५९६५२
श्री जुनु बुढाथोकी वडा सचिब वडा नम्बर ४ ९८५११९३१६८
श्री बालकृष्ण सिलवाल वडा सचिब वडा नम्बर ५ ९८५१०६८३४२
श्री रमाकान्त यादव वडा सचिब वडा नम्बर ७ ९८५१२४९९९०
श्री मुकुन्द घिमिरे वडा सचिब वडा नम्बर ८ ९८५१०४७८१५/९८४०५५४९८८
श्री अनन्त किरण पोख्रेल वडा सचिब वडा नम्बर ९
श्री संजय सिवाकोटी वडा सचिब वडा नम्बर १०
श्री अशोक आचार्य वडा सचिब वडा नम्बर ११ ९८४१५०३४०५
श्री रमेश बोहोरा वडा सचिब वडा नम्बर १३ ९८५११६६१३२
श्री बिमला बास्तोला वडा सचिब वडा नम्बर १४ ९८४९२८७८२६